ייעוץ לחברות בתחום המשפט הרפואי וניהול סיכונים

מעבר לתביעות רשלנות רפואית שאותן מנהל המשרד נגד מוסדות רפואיים, ציבוריים או פרטיים, המשרד עוסק גם בניהול סיכונים לחברות פרטיות הקשורות קשר הדוק לעולם הרפואה, חברות הזנק או חברות העוסקות בליווי חולים ומטופלים בדרכם המורכבת. לתחום ניהול הסיכונים שני ענפים מרכזיים; האחד עוסק בהבניית דרכי עבודה וניהול נכון של ניסויים רפואיים, ייצור ושווק טכנולוגיות רפואיות מבחינה חוקית ורגולטורית והשני במניעת תקלות ומיטוב תהליכים על מנת למנוע נזק מצרכני הבריאות.

מאחר והשדרה המרכזית של פעילות המשרד עוסקת בדאגה לזכויות חולים וניזוקים בתחום הרשלנות הרפואית ומאחר ומהות המשרד היא תמיד – טובת החולה, המשרד שם במתן הייעוץ ובליווי החברות על מציאת פתרונות שיאפשרו את פעילות החברה, אולם ללא פשרות שעלולות לפגוע במטופלים או בצרכני הבריאות.

למשרד ניסיון רב בהבנת תהליכים רגולטוריים וארגוניים בעולם הרפואה וכן בקידום פתרונות יצירתיים לקידום פעילותן של חברות בתחום השתלות האיברים בחו"ל, פלסטיקה, נוירולוגיה והניסויים הרפואיים בבני אדם.

כמו כן המשרד תמך ולקח חלק בהקמת עמותות שונות המסייעות לחולים וליווה את הקמתה של עמותת 'מתנת חיים' העוסקת בתווך בין תורמי כליות אלטרואיסטים לחולים הזקוקים להשתלת כליה.

יצירת קשר

חושבים שחוויתם רשלנות רפואית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם