ייעוץ לחברות בתחום המשפט הרפואי וניהול סיכונים

מעבר לתביעות רשלנות רפואית שאותן מנהל המשרד נגד מוסדות רפואיים, ציבוריים או פרטיים, המשרד עוסק גם בניהול סיכונים לחברות פרטיות הקשורות קשר הדוק לעולם הרפואה, חברות הזנק או חברות העוסקות בליווי חולים ומטופלים בדרכם המורכבת. לתחום ניהול הסיכונים שני ענפים מרכזיים; האחד עוסק בהבניית דרכי עבודה וניהול נכון של ניסויים רפואיים, ייצור ושווק טכנולוגיות רפואיות מבחינה חוקית ורגולטורית והשני במניעת תקלות ומיטוב תהליכים על מנת למנוע נזק מצרכני הבריאות.

מאחר והשדרה המרכזית של פעילות המשרד עוסקת בדאגה לזכויות חולים וניזוקים בתחום הרשלנות הרפואית ומאחר ומהות המשרד היא תמיד – טובת החולה, המשרד שם במתן הייעוץ ובליווי החברות על מציאת פתרונות שיאפשרו את פעילות החברה, אולם ללא פשרות שעלולות לפגוע במטופלים או בצרכני הבריאות.

למשרד ניסיון רב בהבנת תהליכים רגולטוריים וארגוניים בעולם הרפואה וכן בקידום פתרונות יצירתיים לקידום פעילותן של חברות בתחום השתלות האיברים בחו”ל, פלסטיקה, נוירולוגיה והניסויים הרפואיים בבני אדם.

כמו כן המשרד תמך ולקח חלק בהקמת עמותות שונות המסייעות לחולים וליווה את הקמתה של עמותת ‘מתנת חיים’ העוסקת בתווך בין תורמי כליות אלטרואיסטים לחולים הזקוקים להשתלת כליה.

האמור באתר, כולל במאמרים המופיעים בו, נועד להשכלה כללית ואין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי עם עורך דין או להסקת מסקנות משפטיות במקרה מסוים.
במקרה והנך סבור/ה שנגרם לך עוול במהלך טיפול רפואי, עליך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי ספציפי.

עו"ד יאיר סקלסקי
משרד עורכי דין יאיר ח. סקלסקי עוסק ברשלנות רפואית, משפט רפואי, זכויות החולה וניהול סיכונים. המשרד נותן ייצוג ייצוג אישי ומקצועי לתובעים ברשלנות רפואית, מכל רחבי הארץ, בעיקר כנגד מוסדות רפואיים ואף בקשר לזכויות וטיפולים רפואיים לישראלים ברחבי העולם. למידע נוסף לחץ כאן
לייעוץ השאירו פרטים

אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ובאמצעות מדיניות הפרטיות ומדיניות השירות של גוגל.

יש לכם שאלה
בנוגע לרשלנות רפואית?
אתם יכולים לשלוח לי הודעה בפורום רשלנות רפואית (הודעה אנונימית).
רשלנות רפואית
יצירת קשר
חושבים שחוויתם רשלנות רפואית?

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ובאמצעות מדיניות הפרטיות ומדיניות השירות של גוגל.